Kinezi fizik tedavi küçükçekmece esnafının başkanlarını ağırladı
Fizik tedavi merkezlerinin öncü kuruluşlarından olan Kinezi fizik tedavi merkezi sağlıklı yaşama dair konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Kinezi fizik tedavi küçükçekmece esnafının başkanlarını ağırladı


Küçükçekmece'de Merkezi bulunan kineziterapi Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi sağlıklı yaşam konusunda kurum kuruluş ve kitlelere ulaşarak tanıtım yapıyor. Küçükçekmece Esnaflar Odası Başkanlığı ve yönetim Kurulunu ağırlayan Kinezi Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi misafirlerine bereket sofrasında ağırlarken çalışmaları hakkında da heyete bilgi verdi. Genel Müdür İsmail Gül, İşletme Müdürü Özlem Dilbaz ev sahipliğini yaptılar. Uzman Doktor Aytekin Akkan sunumu ile misafirlere Rus tedavisi olan Kinezi fizik Terapi hakkında bilgi verdi. Rus uzman doktor Dimitri Zenin ve Türk hekim Kibar Elisagil dolaşım sistemi, omurganın yapısı ile ilgili bilgi verirken kemiğin kasları yönetmediği, kasın kemikleri yönettiğini ifade ettiler. Dr. Dimitri  Zenin hergün suyun içilmesi gerektiğini iliklerin suyu eklemlere sıvı üretmesini sağlaması gerektiğini önemle ifade etti. 

Merak edilen sorular cevaplandırılırken fıtık rahatsızlığı hakkındaki sorular daha da merak edilenler arasında yerine aldı. Uzman doktor Aytekin Akkan kamburluğun çalışma masasında görev yapanların daha çok maruz kaldığını dile getirdi. Kanserli hastaları da kabul ettiklerini ifade etti. Türk insanlarının vucutlarını kullanamadıklarını bu yüzden devamlı stent taktırdıklarını bunun yanlış olduğunu ifade etti. Evde yapılan egzersizlere 15 dakika ayrıldığında doktorlara, stendlere ihtiyaclarının olmadığını söyledi. 

Bu özel davete esnaf odası ve kefalet kooparatifi başkanı başkanı Mustafa Yorulmaz, bakkallar odası başkanı Süleyman Nazlı, Birleşik esnaf odası başkanı Sait Yüksel, Sefaköy kamyon ve kamyonet minubusculer ve şöförler odası başkanı İhsan Çeliktaş ile vekili Durmuş Aslan ve ismini sayamadığımız çok sayıda yönetim kurulu üyeleri katıldı. 


Tarih: 28.04.2017 11:58