Bugun...


Çocuk İstismarı İle Mücadele Ve Mağdur Olan Aileleri Koruma Derneği
Çocuklar Susar Sen Susma.

Çocuk İstismarı İle Mücadele Ve Mağdur Olan Aileleri Koruma Derneği
+ -

ÇİMMAKDER NEDİR? 

Çimmakder Yerli ve Milli olan ve dahi milletimizin çoğunun inancı olan İslam'ın hassasiyetlerini en üst düzeyde gözeten bir faaliyetin tam merkezidir.
 
Çimmakder, nerde olursa olsun her türlü mağdurun yanında olan ve mağduriyetlerin köküne inerek, sorunları temelinden çözmeyi düstur edinen geniş bir anlayışa sahiptir.
 
Çimmakder, mağdurlara yardımcı olan her türlü fâliyete tam destek veren, mağdurlara el uzatan herkese omuz veren halis bir niyete sahiptir.
 
Çimmakder, mağdur oluşturan her yapı ile yılmadan mücadelede eden, mağdurlara sırtını dönen kamu görevlilerinin peşine düşen bir cesarete sahiptir.
 
Çimmakder, her nerde ve hangi makamda olursa olsun kriptoları meydana çıkarabilecek tecrübe ve zekaya sahiptir.
 
Çimmakder, Devletimizin her türlü kurum ve kuruluşu ile koordineli çalışabilme yetkisine sahiptir.
 
Çimmakder, Millet ile Devlet arasında kurulması hedeflenen Doğru Bilgi Akışı'na talip olan tek Sivil Toplum Kuruluşudur.
ÇİMMAKDER NE İÇİN VAR ?
 
Ülkemizde her gün ve nerdeyse her il'de; aile içi çatışmalar, velayet savaşları, babaların evden defedilmesi, cinnet ve cinayet gibi çok vahim olaylar yaşanıyor. Yani en büyük mesemiz olan aile ve dahi sosyal yapımız hızla çöküyor...
 
Bu çöküşün asıl azmettiricisi 6284 Sayılı kanun olmakla birlikte, sahadaki azmettiricileri; kötü niyetli Polisler, tek derdi para olan Avukatlar ve kamu düzenini bozmak için çalışan kripto polis, avukat, savcı ve hakimlerdir.
 
Elbette iyi Polisler, Avukatlar ve Hakimler de var. Lakin bir çok konuda olduğu gibi, bu konuda da algı, çok büyük bir etki gücüne sahiptir. Algıyı en iyi yöneten taraf ise hainler olduğu için, iyiler çoğu zaman susmak ve geri adım atmak zorunda kalabiliyor.
 
Ayrıca hainler her şekilde tek vucut olarak hareket edebiliyor. Ne yazık ki bu durum iyiler için kesinlikle böyle değil. Bu nedenle de, kötüler ve hainler az bile olsalar çok güçlü olabiliyorlar.
Velhasıl, bu vahim çöküşe karşı millet olarak her an uyanık olmalı ve her türlü usulsüzlük ve zulme karşı tek vucut olarak mücadele etmeyi başarmak zorundayız.
Bunun en iyi dermanı ise, düşmanlarımızın çok iyi bir şekilde kullandığı Sivil Toplum Kuruluşları silahını onlar gibi etkin bir şekilde kullanmaktır. Işte #Çimmakder tam olarak bunun için var. Allah yâr ve yardımcımız olsun.
 

                       BAĞIŞLARINIZ İÇİN:
Çocuk İstismarı ile Mücadele ve Mağdur Olan Aileleri
Koruma Derneği

IBAN : TR16 0001 0016 0990 8031 9750 01

ADRES: İsmetpaşa mah.Yeni hükmet cad. Moda sokak No:6 Ayhan İşh. Kat.3 Daire.5 Dulkadiroğlu /Kahramanmaraş

İletişim: 0 (344) 223 65 65
Dernek Başkanı: Orhan Özorman
0 (544) 306 01 48

İstanbul İl Temsilcisi : Mustafa DEMİRER

0 (541 611 71 45)

https://www.cimmakder.org/?SyfNmb=1

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI